Loading...
O nás 2019-05-08T19:01:07+00:00

UŽIVÁJTE SI NAPLNO

SKVELÉ JEDLO S PRÍJEMNÝM POSEDENÍM

Reštaurácia Kohút a Syn vás privíta ústretovým personálom a príjemnou atmosférou, vhodnou na posedenia s priateľmi či rodinou.

Široký výber pizze podľa vynikajúcej talianskej receptúry dopĺňa výber tradičných slovenských a českých špecialít.

Ponuku spestrujú lahodné klenoty zo sveta modernej gastronómie.

Naše jedlá skvelo dopĺňajú exkluzívne výberové vína a iné osviežujúce nápoje z našej ponuky.

TRADIČNÝ PODNIK S MODERNÝMI HODNOTAMI

REZERVUJTE SI NÁŠ PODNIK PRE VAŠU VÝNIMOČNÚ UDALOSŤ

Reštaurácia Kohút&syn, ktorá sa nachádza len 9 km od kúpeľného mesta Piešťany, pre Vás pripravuje novú prevádzku s ešte krajšími a reprezentatívnejšími priestormi. Vďaka svojmu štýlovému vzhľadu nielen zvonka, ale aj v zvnútra, vytvorí pre Vašu svadbu, oslavu, či konferenciu neopakovateľnú atmosféru. Príďte preto, už onedlho zažiť túto skvelú atmosféru doplnenú skvelým jedlom!

Konferencie
Ukážte svojim obchodným partnerom, klientom, či zamestnancom, že viete robiť nielen dobrý biznis, ale že si ich aj patrične vážite. Ohúrte, urobte skvelý dojem a utužte pracovné vzťahy. Posuňte svoje pôsobenie na vyššiu úroveň a obohaťte biznis o emóciu, výborné jedlo i nezabudnuteľný zážitok.
Priestranná, plne klimatizovaná reprezentačná sála s modernou konferenčnou technikou, komplexné služby na najvyššej úrovni, jedinečná gastronómia a ešte omnoho viac, poskytne priestor pre usporiadanie jedinečných firemných akcii, kongresov, konferencii, či VIP eventov.

Svadba
Hľadáte dokonalé miesto na rozprávkovo krásnu a romantickú svadbu? Reštaurácia Kohút&syn je pre to ideálnym miestom. Povedzte si svoje „ÁNO“ v exkluzívnej spoločenskej sále, ktorá vďaka svojmu romantickému štýlu a veľkosti je skvelou voľbou na usporiadanie menších i väčších svadieb s maximálnou kapacitou až 100 hostí.
Reštaurácia Kohút&syn je miestom, kde sa v jednom spája výborné jedlo s luxusnými službami. Profesionálny prístup nášho personálu, Vám okrem iného zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych. Postaráme sa o to, aby Vaša svadba prebiehala podľa Vašich snov.

Rodinné oslavy
Každá rodinná oslava si žiada i poriadnu hostinu. Šetrite sily na veselicu a prenechajte všetky starosti nám. V reštaurácii Kohút&syn, ktorá ponúka krásne a priestranné priestory, doplnené skvelou gastronómiou je pre Vás ideálnou voľbou.
Profesionálny prístup nášho personálu, Vám okrem iného zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych. Postaráme sa o to, aby Vaša oslava prebiehala podľa Vašich predstáv.

  • REŠTAURAČNÁ ČASŤ

  • SVADOBNÁ SÁLA

  • EXKLUZÍVNA VINOTÉKA S VÝBEROM SLOVENSKÝCH A SVETOVÝCH VÍN

  • ŠTÝLOVÁ KAMENNÁ MIESTNOSŤ S PRESKLENOU STRECHOU

  • VLASTNÉ PARKOVANIE

  • PLÁNUJEME AJ MOŽNOSŤ UBYTOVANIA