Loading...
Rezervácie 2019-05-08T19:01:53+00:00

KONFERENCIE

PREZENTUJTE SA LEN V TOM NAJLEPŠOM SVETLE

 

Ukážte svojim obchodným partnerom, klientom, či zamestnancom, že viete robiť nielen dobrý biznis, ale že si ich aj patrične vážite. Ohúrte, urobte skvelý dojem a utužte pracovné vzťahy. Posuňte svoje pôsobenie na vyššiu úroveň a obohaťte biznis o emóciu, výborné jedlo i nezabudnuteľný zážitok.
Priestranná, plne klimatizovaná reprezentačná sála s modernou konferenčnou technikou, komplexné služby na najvyššej úrovni, jedinečná gastronómia a ešte omnoho viac, poskytne priestor pre usporiadanie jedinečných firemných akcii, kongresov, konferencii, či VIP eventov.

SVADBY

REZERVUJTE SI NÁŠ PODNIK PRE VAŠU VÝNIMOČNÚ UDALOSŤ

Hľadáte dokonalé miesto na rozprávkovo krásnu a romantickú svadbu? Reštaurácia Kohút&syn je pre to ideálnym miestom. Povedzte si svoje „ÁNO“ v exkluzívnej spoločenskej sále, ktorá vďaka svojmu romantickému štýlu a veľkosti je skvelou voľbou na usporiadanie menších i väčších svadieb s maximálnou kapacitou až 100 hostí.
Reštaurácia Kohút&syn je miestom, kde sa v jednom spája výborné jedlo s luxusnými službami. Profesionálny prístup nášho personálu, Vám okrem iného zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych. Postaráme sa o to, aby Vaša svadba prebiehala podľa Vašich snov.

 

RODINNÉ OSLAVY

UKÁŽTE SVOJIM BLÍZKYM, ŽE VÁM NA NICH ZÁLEŽÍ

 

Každá rodinná oslava si žiada i poriadnu hostinu. Šetrite sily na veselicu a prenechajte všetky starosti nám. V reštaurácii Kohút&syn, ktorá ponúka krásne a priestranné priestory, doplnené skvelou gastronómiou je pre Vás ideálnou voľbou.
Profesionálny prístup nášho personálu, Vám okrem iného zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych. Postaráme sa o to, aby Vaša oslava prebiehala podľa Vašich predstáv.

REZERVUJTE SI NÁŠ PODNIK

Máte otázky? Radi Vám odpovieme!